Obrońca FC Southampton – Nathaniel Clyne jest bliski transferu do drużyny Brandana Rodgersa. Jak podają źródła Sky Sports, Liverpool miałby zapłacić za tego perspektywicznego gracza, około 12.5 miliona funtów.

Wcześniej mówiło się o kwocie 10 milionów, którą klub z St. Mary’s miał odrzucić i żądaniach przynajmniej 15 mln za prawego obrońcę.

Obecny kontrakt Clyne’a w Soton kończy się w latem przyszłego roku. The Reds zależy na tym graczu po tym jak z klubem pożegnał się Glen Johnson.

24 letni obrońca Southampton to łakomy kąsek na rynku transferowym. W ubiegłym sezonie zagrał w 41 meczach Świętych oraz reprezentował Anglię w Eliminacjach ME.

Carragher już wita nowego gracza w barwach The Reds: „Gdy widziałem Nathaniela Clyne po meczu na St Mary’s, powiedziałem mu, żeby przyszedł do nas – wziął do siebie tą wskazówkę!

Myślę, że to kolejny dobry transfer dla klubu obok tych już dokonanych.” – mówił gracz The Reds.

One comment on “Liverpool bliski pozyskania Nathaniela Clyne’a.

  1. bowman1998 on said:

    skoro przyszedł Cedric to za taką sumkę może iść :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>